KONST / Litografier / Färglitografi 13272376
nr 1327 2376
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Gamla Stan. Signerad, numrerad 34/320. Motivet: 38x55 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:44:09
18/5 13:46:38